סירי אינדוקציה הינם סירים יקרים יחסית, ומחירם הגבוה מגיע בשל שני מאפיינים חשובים שיש להם:

  1. מדובר בסירים איכותיים מאוד אשר מיוצרים מחומרי גלם איכותיים ובסטנדרטים מחמירים.
  2. מדובר בסירים בעלי טכנולוגייה ייחודית אשר סוגרים מעגל עם כיריים אינדוקציה וכך מאפשרים הפעלה של הכיריים.

לכן, רכישה של סירי אינדוקציה הינה רכישה שכל אחד שיש לו כיריים אינדוקציה לא יכול לוותר עליה.

אם אתם פונים לרכוש סירי אינדוקציה, חשוב מאוד שתבדקו בין כל שאר הדברים גם את נושא האחריות על הסירים, וחשוב שתוודאו כי אתם רוכשים סירי אינדוקציה עם אחריות ארוכת טווח כך שבכל מקרה של תקלה או בעיה עתידית יהיה לכם אל מי לפנות.

 

אם אתם רוכשים מוצר איכותי – האחריות תבטיח לכם שהוא באמת כזה

אם אתם מוכנים להשקיע כסף רב בבחירת סירי אינדוקציה איכותיים, כתב האחריות יבטיח לכם כי אכן מדובר בסירים איכותיים כפי שאומרים לכם אנשי המכירות בחנות.עצם העובדה שהיצרן או החנות מעניקים אחריות על הסיר מבטיחים לכם כי הוא עבר בדיקות שונות ורבות ואין סיבה לכך שהוא לא יוכל לשמש אתכם בצורה טובה לכל צורך שיהיה לכם.

אם היו תקלות בסיר או שהוא היה מיוצר מחומרים שאינם איכותיים מספיק, אף חברה לא היתה מוכנה להעניק כתבי אחריות שיגרמו לה להחליף סירים בתדירות גבוהה ללקוחות השונים ולפצות אותם על בעיות האיכות השונות.

 

הקפידו לקרוא את הוראות השימוש

במוצרים רבים, ולא רק סירי אינדוקציה, לקוחות מגלים לאחר התקלה כי השימוש שעשו בסיר לא היה נכון ולכן האחריות לא מכסה את הסיר והם לא יוכלו לקבל סיר חלופי במקום זה שנהרס. לכן, לפני שאתם מתחילים לעשות שימוש בסירי אינדוקציה, במיוחד אם עד עכשיו השתמשתם בסירים רגילים, כדאי שתקראו היטב את כל הוראות השימוש וכך תוכלו להיות בטוחים כי השימוש שלכם בו הוא בצורה הנכונה, וכך בכל מקרה של תקלה או בעיה תוכלו להפעיל את האחריות ללא כל טענה מצד היצרן או החברה המשווקת על כך שלא ביצעתם שימוש נכון בסיר, וזה מה שהוביל לתקלה.